Özellikler


KOLAY VE HIZLI KULLANIM

 Takbis Entegrasyon Programı ile Zemin Üzerinden, Gerçek kişi Üzerinden ve Tüzel Kişi Üzerinden Sorgulama yapabilirsiniz. Hızlı ve kullanım kolaylığı düşünülerek hazırlanan ekranlarımız sayesinde birkaç hareket ile ulaşmak istediğiniz veriye ulaşabilir Tapu Müdürlüğüne gitmeden işlemlerinizi kolayca tamamlayabilirsiniz. Kod yapısında kullanılan özel çekirdek sayesinde döngüler en aza indirilerek Tapu ve Kadastro Servislerinden dönen sonucu en kısa sürede ekranda göstermekte ve raporunu oluşturmaktadır.


HARİTA ENTEGRASYONU

 Megsis Kadastro Protokolü Kapsamında Sunulan Harita Servislerine erişim yetkisi olan kurumlar programımızda yer alan Harita penceresi ile taşınmazların kadastral durumlarını inceleyebilir, harita üzerinden sorgulama yapabilir ve rapor alabilir. Harita servislerini kullanmak için ek ücret ödemeden tek program ile tüm servisleri kullanmanın ayrıcalığını yaşayın.


RAPOR SEÇENEKLERİ

 Takpas, Takbis ve Megsis Servisleri Üzerinden yapacağınız sorgularda almak istediğiniz raporları farklı seçeneklerle indirebilirsiniz. Direk Yazdırabildiğiniz gibi; PDF formatında, Excel Formatında, Word Dosyası Formatında bilgisayarınıza indirerek çalışmalarınızı kayıt altında tutabilirsiniz. Zengin raporlama seçenekleri ile Takbis Entegratör Programı size her türlü kolaylığı sağlamaktadır.


BULUT ÜZERİNDE LOG KAYDI

Kurumların Tapu Kadastro ile yaptıkları protokol gereği yapılan sorgulamalar ve işlemlerin log kayıtlarının tutulması gerekmektedir. Kullanılacak olan Arayüz programı kanalı ile yapılacak olan tüm sorguların ve işlemlerin logları bulut sunucular üzerinde tutulmaktadır.Bu sayede lokal makine üzerinde tutulan logların silinme, kaybolma, bozulma riskleri ortadan kaldırılmış olmaktadır.


YÖNETİM PANELİ

Yönetim paneli ile kurumda programı kullanacak olan kullanıcıları oluşturabilir, kullanıcıların sorgu istatistiklerine ulaşabilirsiniz. Programın tüm kontrolü sizin elinizde olur.